Manhattan Szczecin -pawilon 24m2 do wynajęcia

Data publikacji: 2022-07-23 :: Szczecin :: Cena: 1000 zł
Telefon: 511053281
Wynajmę od września lub z opcją szybciej pawilon w Szczecinie 24m2 nr 44a na własna, dowolna działalność gospodarczą (branże). LUB Oferuje przejęcie obecnie prowadzonej działalności garmażeryjnej z wyposażeniem i przygotowanym zapleczem sanitarnym.
Wystrój lokalu jest jeszcze bardziej unowocześniony niż na zdjęciach, zrobiona nowa elewacja zewnętrzna. Lokal posiada dwa wejścia, dlatego przedzielenie tez nie jest problemem.
W pawilonie jest dostepna woda, umywalka oraz WC. Pawilon po kapitalnym remoncie. Obok zajezdnia -koncowy przystanek 5 autobusow.5 minut do nastepnego przystanku 3 autobusow i 3 tramwaje w pobliżu. Wiec lokalizacja doskonala,wielka rotacja ludzi.Obok pawilonu sklep miesny,a obok drugiego boku pawilon sklep piekarnia+cukiernia,ktora codziennie przyciaga tlumy klientow.W poblizu 5 minut restauracja chinska-ogrodek piwny,dorabianie kluczy,krawiec, supersam-delikatesy, przemyslowka,Do wynajęcia od września 2022r. i najchetniej na dluzszy okres,ale niekoniecznie.Wiecej informacji i opcji porozumienia na telefon. Cena do uzgodnienia telefonicznie.
Wyświetleń: 30
ID ogłoszenia: 1281

Dodał(a): www.kasia.bel