Dzisiaj jest: 16.10.2018
  Liczba aktywnych ogłoszeń: 291 - Osób online: 9
Najnowsze ogłoszeniaDodaj ofertęWyróżnij ofertęPomocRegulaminReklamaKontaktSchowek

Wyszukaj ogłoszenie

Szukana fraza:
Miejscowość:
Cena (pln):
Od:
Do:

Ogłoszenie zamieszczone dnia 11-10-2018
w kategorii Praca / Zatrudnię

Wyróżnij to ogłoszenie Obserwuj to ogłoszenie

KIEROWCA KAT. C - 2000 € OBSłUGA śMIECIARKI, PON &#821

Opis:

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 21-letnim stażem, zatrudniający pracowników zna terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Kierowca kat. C
miejsce pracy: Gütersloh / Lemgo

Jeśli chcesz pracować na stałej niemieckiej umowie z wysoką stawką - ta oferta jest właśnie dla Ciebie ! Marzą ci się określone godziny pracy, a potem zasłużony wypoczynek
w jednoosobowym pokoju, który w całości opłaci pracodawca – Aplikuj !

Obowiązki kierowcy kat. C:
- prowadzenie pojazdu ciężarowego przeznaczonego do odbioru odpadów.

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C z kodem 95,
- aktualna karta kierowcy,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:
1. Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony u sprawdzonego pracodawcy.
2. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie oraz podwyżkę po trzech przepracowanych miesiącach.
3. Możliwość wypracowania nadgodzin.
4. Komfortowe jednoosobowe pokoje opłacone przez pracodawcę.
5. Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika.
6. Odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej.
7. Pracę przy użyciu nowoczesnej floty samochodowej.
8. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
9. Płatne urlopy i premie świąteczne.
10. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
11. Bezpłatne ubranie robocze.
12. Opiekę polskiego konsultanta oraz kompletną pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowanie, uzyskanie korzystnej klasy podatkowej czy Kindergeld).
13. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

... oraz wiele więcej
Zainteresowany ?

Wyślij CV na adres: [email protected] lub dzwoń pod numery tel.:
+48 713666081, +48 713666455
Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Dane:

E-mail: [email protected]
Strona www: http://www.walterfachkraft.pl
Telefon: 713666455
Miasto: Guetersloh

Tagi ogłoszenia: Kierowca ciezarówki kierowca w niemczech prawo jazdy C + E praca za granicą stała praca w Niemczech niemiecka umowa praca dla kierowcy stabilna praca umowa o pracę w niemczech praca niemcy

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 11-11-2018
Ilość wyświetleń: 5 razy

Wyślij wiadomość e-mail do ogłoszeniodawcy:
(Proszę nie wysyłać wiadomości reklamowych)

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Przepisz kod z obrazka:

Wyróżnienie ogłoszenia

Zachęcamy do skorzystania z opcji wyróżnienia swojego ogłoszenia na stronie serwisu.

Jakie są zalety wyróżnienia ogłoszenia?

1. Ogłoszenie będzie widoczne na stronie głównej serwisu, dzięki temu zwiększy się liczba osób, która obejrzy ogłoszenie.

2. Ogłoszenie promowane będzie w każdej z kategorii serwisu.

3. Ogłoszenie będzie podświetlone kolorem złotym na każdej z list wykazu ogłoszeń, poprawi to widoczność ogłoszenia.

Koszt wyróżnienia ogłoszenia na 30 dni to 2,46 zł brutto

Aby wyróżnić ogłoszenie wyślij SMS o treści:
DOSTEP.INFO
na numer
7243

Płatności obsługuje Hotpay.pl. (Regulamin płatności Hotpay, Reklamacje)
Usługa SMS dostępna w sieciach: Cyfrowy Polsat, Orange, Play, Plus, Sferia, T-Mobile.