Pomoc

Otwórz podstronę z wybranym ogłoszeniem a następnie w prawym dolnym rogu pola z ogłoszeniem kliknij w ikonkę flagi a następnie wypełnij formularz zgłoszenia

Zgłoszenie ogłoszenia

Zaloguj się do Panelu Użytkownika a następnie przy nazwie ogłoszenia kliknij na X w kolumnie Usuń przy wybranym ogłoszeniu do usunięcia.

ID ogłoszenia znajduje się na podstronie z ogłoszeniem w lewym dolnym rogu pod liczbą wyświetleń ogłoszenia.

Ogłoszenia promowane wyświetlane są na stronie głównej nad listą najnowszych ogłoszeń w sekcji Promowane. Ogłoszenia posiadają widoczne oznaczenie Polecane oraz podświetlone są na żółty kolor na liście ogłoszeń. Podświetlenie żółtym kolorem widoczne jest również na liście ogłoszeń w kategorii.

Podczas dodawania ogłoszenia po wybraniu czasu emisji ogłoszenia należy zaznaczyć pole Tak w sekcji Promowane.

Ogłoszenie promowane - checkbox

Po dodaniu ogłoszenia pojawi się okno z możlwością opłacenia ogłoszenia promowanego za pośrednictwem przelewów online HotPay.

Ogłoszenie promowane - płatność online

Po poprawnym zaksięgowaniu płatności ogłoszenie promowane zostanie automatycznie wyświetlone na stronie głównej.

Dodanie ogłoszenia do zakładki Ulubione pozwala na przeglądanie ulubionych ogłoszeń w dowolnym momencie w osobnej zakładce nawet po ponownym otwarciu przeglądarki.

Podczas przeglądania ogłoszenia w prawym dolnym rogu kliknij w ikonę serca a ogłoszenie zostanie dodane do zakładki Ulubione.

Dodanie ogłoszenia do ulubionych


Ponowne kliknięcie na ikonę serca usuwa ogłoszenie z zakładki Ulubione.

Ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem serwisu i po weryfikacji zostało usunięte przez administrację.

Nie. Każdy z serwisów wchodzących w skład InfoGorzow.pl posiada osobną bazę danych i konieczna jest rejestracja w każdym z nich z osobna.