Dzisiaj jest: 20.11.2017
  Liczba aktywnych ogłoszeń: 105 - Osób online: 14

Wyszukaj ogłoszenie

Szukana fraza:
Miejscowość:
Cena (pln):
Od:
Do:


RegulaminStrona zawiera informacje o postanowieniach dotyczących zasad korzystania z serwisu przez Użytkowników oraz informacje o przeznaczeniu i funkcjonowaniu serwisu infogorzow.pl.Serwis - strona z ogłoszeniami www.infogorzow.pl.

Właściciel - osoba, która administruje serwisem.

Użytkownik - osoba bądź firma, która korzysta z serwisu.I Postanowienia ogólne 1. Serwis infogorzow.pl przeznaczony jest do zamieszczania przez Użytkowników ogłoszeń.

 2. Użytkownikiem serwisu może być osoba prywatna bądź firma.

 3. Ogłoszenia zamieszczane w serwisie dotyczą miasta Gorzowa Wielkopolskiego i okolic.

 4. Publikacja ogłoszeń standardowych w serwisie jest bezpłatna.

 5. Wyróżnienie ogłoszenia w serwisie jest płatne, koszt wyróżnienia na okres 30 dni to 2,46 zł z VAT (płatność SMS).

 6. Płatności SMS obsługiwane są poprzez Homepay.pl.

 7. Respektujemy zasady poszanowania praw do własności intelektualnej, dlatego też informujemy, że na stronie w ogłoszeniach znajdują się materiały, do których prawa autorskie posiadają osoby zamieszczające ogłoszenia.II Korzystanie z serwisu przez Użytkowników 1. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu i postanowień Polityki Prywatności serwisu.

 2. Użytkownik powinien zachować w tajemnicy hasło oraz pin jakie otrzymał do edycji lub usunięcia ogłoszenia.III Zamieszczanie ogłoszeń przez Użytkowników 1. Użytkownik zobowiązuje się zamieszczania prawdziwych informacji w treści ogłoszenia.

 2. Użytkownik zobowiązuje się do tego, że posiada prawa autorskie do publikowanych materiałów i zdjęć na stronie.

 3. W przypadku stwierdzenia przez Użytkownika naruszenia praw autorskich prosimy o kontakt z administracją serwisu.

 4. Użytkownik zobowiązuje się, że nie będzie zamieszczał treści naruszających dobre obyczaje, łamiących obowiązujące prawo.

 5. Użytkownik zobowiązuje się, że nie będzie zamieszczał treści godzących w prawa, poszanowanie, prywatność, ochronę danych Użytkowników.

 6. Ogłoszenia powinny być poprawne pod względem stylistycznym i interpunkcyjnym.

 7. Użytkownik zobowiązuje się, że nie będzie rozsyłał niechcianych wiadomości e-mail (spamu) na adresy zamieszczone w serwisie.

 8. Użytkownik zgadza się na usunięcie Konta Użytkownika, ogłoszenia Użytkownika przez administrację serwisu w przypadku naruszenia regulaminu.IV Odpowiedzialność właściciela serwisu 1. Użytkownik w pełni akceptuje serwis w takiej formie w jakiej został udostępniony przez jego właściciela.

 2. Użytkownik zdaje sobie sprawę, że ogłoszenia mogą zawierać nieprawdziwe informacje oraz nie odpowiadać oczekiwaniom Użytkownika.

 3. Właściciel serwisu nie daje gwarancji na prawidłowość oraz kompletność zamieszczanych ogłoszeń.

 4. Właściciel serwisu nie daje gwarancji, że oferty zamieszczone na stronie sprostają oczekiwaniom Użytkownika.

 5. Właściciel serwisu nie bierze odpowiedzialności za treści znajdujące się pod zamieszczanymi przez Użytkownikami linkami w serwisie.

 6. W przypadku wykrycia szkodliwych linków Użytkownik zobowiązuje się do powiadomienia o tym fakcie administratora serwisu.V Informacje o regulaminie serwisu 1. Niniejszy regulamin sporządzony został przez właściciela serwisu i nie może być wykorzystywany w całości lub częściach na innych stronach.

 2. Użytkownik zgadza się, że właściciel może dokonać zmian w serwisie bez informowania o tym fakcie uprzednio Użytkownika.

 3. Użytkownik zobowiązuje się do regularnego przeglądania zasad regulaminu, a przypadku zmian w regulaminie do jego akceptacji.Aktualna wersja regulaminu obowiązuje od dnia 25 marca 2010 r.


Ogłoszenia promowane
szamba betonowe z atestami i 5-letnią gwarancjąSZAMBA BETONOWE Z ATESTAMI I 5-LETNIą GWARANCJą
Oferuję zbiorniki betonowe ekologiczne z przeznaczeniem na: - szambo, - s... więcej »
Z dnia: 23-10-2017
Kategoria: Budownictwo / Usługi